KONST / Litografier / Litografi 4605282
nr 460 5282
Litografi
signerad. "Nakenmodell" 67x44
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 2 april 2007
kl 17:21:44
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr
600 kr